World of Dragon Ball Online
Najlepszy serwer Dragon Ball w Polsce!
 ::  FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Statystyki  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  :: 

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Norbon
2017-03-04, 11:54
Regulamin - In Game.
Autor Wiadomość
Norbon
Administrator

Wysłany: 2017-03-04, 11:51   Regulamin - In Game.

Witam, proszę przestrzegać regulaminu :

#Bot - pozwalamy bocić przy komputerze. Jeśli jeden z Administracji podejdzie do Was i zapyta się Was czy jesteście, musicie mu odpisać, w innym przypadku jest Jail na 8h. Jeśli "na chwile" zostawiliście Bota, żeby sobie biegał, to proszę o zastopowanie go, ponieważ Administracja, nie będzie słuchała takich wyjaśnień. Gdy dany gracz dostanie x Jail'a, Administrator może temu Panu dać Ban'a.

#Re Attack - za Re-Attack jest Ban na 7 dni.

#Wykorzystywanie błędu gry - Jeśli dany gracz znajdzie jakiś błąd gry, który daję przewagę nad innymi, musi niezwłocznie poinformować o tym Administratorów! W innym przypadku - Delete postaci.

#Przeszkadzanie w grze - blokowanie dojścia do respa/blokowanie łódki-statku mniejszym lvl niż 50, będzie banowane.

Admin ma prawo w skrajnych przypadkach nie odnosić się do regulaminu i ukarać gracza tak jak uzna to za stosowne.

Norbon
Administrator

Wysłany: 2017-03-05, 22:35   

Poprawka do Regulaminu ( nie sądziłem, że rookowanie może mieć taką przewagę )

#Rookowanie się - zakaz rookowania, czyli nie wolno dawać "desek" drugiemu graczowi. Jeśli jeden z Administratorów uzna, że doszło do rookowania się, to ma on obowiązek dać DELETE POSTACI, osobie która daję się zabijać jak i osobie, która zabija danego gracza. Administrator może przyglądać się sytuacji i gdy zauważy, że nie doszło to rookowania się, może nie stosować się do kary gracza. Administrator nie będzie wysłuchiwał obrony gracza gdy będzie ona wyglądała mniej więcej tak :

-Ja go zabijałem, bo do mnie cały czas podchodził i mnie bił, to co miałem zrobić?

W takiej sytuacji niezwłocznie trzeba skontaktować się z Administatorem, aby uniknąć takiej kary, w każdym innym przypadku, kara będzie dotyczyła dwóch osób.

Norbon
Administrator

Wysłany: 2017-03-21, 17:47   

Lista osób, które nie przestrzegają regulaminu i olali sprawę. Nie będę słuchał tłumaczeń :

-On mnie bił to co miałem zrobić ?

Jest dużo wyjść z tej sytuacji, napisać do jednego z Adminów, w grze/forum/FB, nic nie otrzymałem od osób niżej, jeśli nie chcesz dostać Delete po prostu ucieknij od osoby, która ma mniejszy lvl od Ciebie i w rzeczywistości nic Ci nie może zrobić - robicie/zabijacie ich na własną rękę, mówiłem co grozi za to.

Temat będzie aktualizowany na bieżąco z nowymi zgłoszeniami.

@http://obrazki.elektroda.pl/8251556700_1490098580.png
#Heido
#Turles

@zapodaj.net/ea221ac423bb0.png.html
#Heido
#Alutor

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi