World of Dragon Ball Online
Najlepszy serwer Dragon Ball w Polsce!
 ::  FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Statystyki  ::  Zaloguj  ::  Rejestracja  :: 

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Poprzedni temat :: Następny temat
Res charów
Autor Wiadomość
pantek22222

Wysłany: 2017-04-01, 17:49   Res charów

Zróbcie wkońcu reset charów bo ludzie uciekają z każdym dniem gra już po 15 osób niedługo będą grały 2 osoby i tak już ludzie nie wrócą bo myślą że nadal jest banner a teraz jakby był reset serwer od razu by odżył bez bannera i wszelkiego innego robactwa więc radzę wam zrobić resa charów i coś robić z serwerem dodajcie wkońcu nową postać z uniwersum db super i dodajcie sagi z battle of gods bo nadal nie ma a wszystko co obiecaliscie nie spełniliście.Prosiłbym o restart postaci myślę że każdemu by taka opcja odpowiadała.

ojaczyco

Wysłany: 2017-04-01, 18:24   

Normalnie najpierw rest po tygodniu a teraz reset po 2 tyg i co to da? Znowu wbije około 100 graczy, pograja tydzien, zostanie max 50-60 i kolejny tydzien liczba graczy będzie wynosiła tyle samo co teraz ;]

Browarus

Wysłany: 2017-04-01, 18:42   

Na pewno dodanie sagi z db super i dodanie postaci z db super zmieni nastawienie graczy. Jak chcą coś z tego serwera ugrać to niech zmienią pvp na normalne, żeby nie nawalali na CLu i re attacku. Trochę kreatywności i sobie może poradzą. Porządny gameplay ten teraz to jest dno. Nie jest to rok 2007-2010 gdzie postawienie wodbo oznaczało serwer na pare miesięcy. Teraz takich gówien jest pełno, chcą się przebić muszą coś ogarnąć. A z takim podejściem (brak free premium, żeby nowi zobaczyli co i jak) to też raczej się nie obejdzie. Obiecanki wiadomo na każdym serwerze tak robią (żeby ludzie przyszli) a jak jest już mniej osób i HAJSU to mają już w dupie serwerek, czekamy tylko na resecik i większy przypływ kasy.

matush14 
matush14

Wysłany: 2017-04-01, 19:16   

POPIERAM BROWARUS! ... ;)
JAk się postarają to i coś na bota znajdą jakieś zabezpieczenie ;) na klijenta ma Victory i Legend sobie z tym radzą a servery stoją już tyle lat i jest mnóstwo graczy, lecz nic tam sie nie zmniai i ta gafika :D Więc brać się do roboty :D

Despe 
Bohater

Wysłany: 2017-04-01, 20:33   

dbhayate or naruto pls

invisiblity 

Wysłany: 2017-04-01, 22:07   

Sam system expienia typu wbijam na questa na 300 lvl i w nocke mam 350 ale zmniejszyć exp 1-200 bo za szybko sie expi jest genialny.
Jak uslyszalem ze expiac na atlantidach np na 207 lvlu mam 12KK a ziomek wbił na Durnego questa i ma 47KK to jeblem i nie wstawalem.
Kolejna opcja dende jako supporta. Po co supp jak wiekszosc sag dalszych potrafi wyjebać 300 po RB na hita. Moze na 2 questy sie przyda nic wiecej skoro na PvP kazdy prawie biega w SC17 armorku.
Pare osob zlootalo sobie EQ - reset
BN rozdawał EQ - no problemo

A to tylko niewielka czesc mojego "podsumowania"

Marshal

Wysłany: 2017-04-02, 07:37   

Wystarczy podziękować topce, która regularnie czyściła wszystkich powyżej 50 lvl.Despe raczej nie wbił top1 frags na +300 :>. Frag 4h ? rs 10killi ? Nikt kto padnie 4 x w ciągu dwóch godzin od tej samej osoby a jest nowy to nie będzie tu grał. server nie ma przyszłości.

Browarus

Wysłany: 2017-04-02, 16:28   

Marshal napisał/a:
Wystarczy podziękować topce, która regularnie czyściła wszystkich powyżej 50 lvl.Despe raczej nie wbił top1 frags na +300 :>. Frag 4h ? rs 10killi ? Nikt kto padnie 4 x w ciągu dwóch godzin od tej samej osoby a jest nowy to nie będzie tu grał. server nie ma przyszłości.

Jakby pomyśleli to by zrobili, żeby przy 200+ lvlach różnicy to tylko przykład nie zalicza killsa a player traci 20-40% procent lvla tego co powinien normalnie. Nie traci aola czy też blessów jeśli tu są.

Metju

Wysłany: 2017-04-02, 17:48   

po prostu Pany nie jest ten okres na jakiegos otsa wodbo;/ nie oszukujmy sie,juz jest cieplo.. zaraz bedzie lato wiec kto normalny siedzi przy pc? Taki ots ma przyszlosc na 3-4 miesiace w okresie od listopada do lutego gdzie wiadomo jaka jest pogoda;/ teraz to nie wypali;>

invisiblity 

Wysłany: 2017-04-02, 18:26   

Metju napisał/a:
po prostu Pany nie jest ten okres na jakiegos otsa wodbo;/ nie oszukujmy sie,juz jest cieplo.. zaraz bedzie lato wiec kto normalny siedzi przy pc? Taki ots ma przyszlosc na 3-4 miesiace w okresie od listopada do lutego gdzie wiadomo jaka jest pogoda;/ teraz to nie wypali;>

Nie znasz community, robota/szkola/siedzenie na dupie a potem granie

Despe 
Bohater

Wysłany: 2017-04-02, 19:38   

Widze jakiś Marshal dalej ma ból kuciapki, że nie potrafił nikogo na otsie zabić, albo był zwykłą pizdą co z respa nie wychodziła, miałem 2x RS na tym ACC, nawet nie specjalnie, po prostu przegiąłem i nie spojrzałem, 50lvl nie padł ode mnie ani x, głównie padały osoby które zajmowały mi spota, albo same mnie na bocie zabiły typu Teddy Beary czy Dakosy, na samym Dakosie to z 20 fragow wbiłem bo z 5dni nie dawałem mu dobić 300 po rb za wbijanie po mnie jak miałem 100 po rb, naucz się pecie expić, a nie jojczysz ŁEE NIE GRAMY BO NAS BIJA, gościu, Bsy od startu potrafili 6x dziennie mój cały team odwiedzić w kilku i zajebać, a i tak graliśmy dalej. Bądź sobie pizdą dalej jak chcesz, elo ;)

gikiliki

Wysłany: 2017-04-02, 21:16   

Osobiscie zapraszam na dbp mily serverek ze tak powiem

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu